Hotel Rejs

zdjęcie w tle
W ramach współpracy partnerskiej z przyjemnością oferujemy dostęp do naszych produktów w renomowanym i szczególnie urokliwym hotelu Rejs nad morzem. 

Usytuowany w zabytkowym centrum Ustki kameralny Hotel Rejs oferuje komfort i wygodę. Niezapomnianą atmosferę tworzą eleganckie, ze smakiem urządzone pokoje, wykwintna, serwująca przepyszne potrawy restauracja oraz przyjazny, pomocny personel. Poczucie wyjątkowości zapewni eleganckie SPA oferujące zabiegi na bazie wysokiej jakości kosmetyków, którego mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy służący fachową radą - w bogatej ofercie każdy może znaleźć zabieg idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Natomiast dla lubiących aktywne spędzanie czasu odwiedziny w hotelowym Centrum Fitness z profesjonalnym sprzętem to doskonały sposób na pozbycie się nadmiaru energii i stresu. Hotel Rejs to urokliwe miejsce oferujące kompleks wysokiej jakości usług, w którym każdy Gość traktowany jest indywidualnie i z szacunkiem.

Uroczy zaułek, w którym położony jest Hotel, zapewni ciszę i spokój nawet w wakacyjnym sezonie, a położona w odległości zaledwie 100 m malownicza, skąpana w słońcu plaża to idealne miejsce do spacerów zarówno dla zakochanych, jak i znużonego obowiązkami biznesmena. Nadmorska Ustka, jako renomowane uzdrowisko, jest bardzo dobrym miejscem na podreperowanie sił witalnych, nie od dzisiaj znane jest bowiem kojące działanie jodu.

Zainteresowani historią w niewielkiej odległości od hotelu znajdą Muzeum Ziemi Usteckiej oraz unikalne w skali kraju Muzeum Chleba, zwiedzą zabytkową Latarnię Morską oraz podążą śladami Otto von Bismarcka. Okoliczne lasy świetnie nadają się do spacerów i jazdy konnej, a pobliska rzeka Słupia to ulubione wyzwanie kajakarzy - jej brzegi stanowią natomiast wygodne miejsce do wędkowania.

Kontakt

Lokalizacja:

ul. Marynarki Polskiej 51, 76-270 Ustka

Partner

Zdjęcie partnera

E-mail partnera

contact@borntobeready.com

Strona internetowa partnera

https://pl.borntobeready.com/