AKTYWNA FABRYKA

zdjęcie w tle Zdjęcie profilowe
Aktywna Fabryka jak sama nazwa wskazuje, zaprasza wszystkich do życia w aktywności fizycznej. Dzięki nam przekonasz się, że zdrowy i aktywny styl życia przyniesie ci bardzo wiele korzyści i pozytywnej energii. Dysponujemy szerokim wachlarzem ćwiczeniowym. Możesz uczestniczyć w zajęciach fitness, cross, indoor gdzie będziesz naśladował w ćwiczeniach instruktora i rozwijał przy tym poszczególne partie mięśniowe w swoim ciele. Zapraszamy też do naszej przestronnej siłowni, gdzie używając sprzętu siłowego poprawisz wygląd własnego ciała od strony mięśniowej. Bądź aktywny, a życie będzie przyjemniejsze i zdrowsze.

Aktywność ruchowa jest bardzo ważna. Podczas treningów fitness zaktywizujesz całe swoje ciało. Każdy twój mięsień będzie pracował. A ty, wraz z innymi uczestnikami i instruktorem przemierzysz drogę, która na stałe poprawi twoją kondycję fizyczną i wpłynie na wzrost twojego zadowolenia z życia.

Siłownia potrafi zmienić życie niejednego. Wiele razy osoby, które pierwszy raz przychodziły na treningi zostawały naszymi stałymi bywalcami. Dzięki twojemu zaangażowaniu możesz osiągnąć bardzo dużo. Wszystko idzie w parze z maszynami i ciężarami na naszej siłowni. Dajemy ci możliwości, a to od ciebie zależy czy będziesz potrafił je wykorzystać.

Zajęcia polegają  na intensywnych ćwiczeniach, zawierających elementy sztangizmu, gimnastyki sportowej i lekkiej atletyki. Ich celem jest zbudowanie siły i kondycji, przy jednoczesnej utracie wagi, a do ćwiczeń angażuje się jak najwięcej mięśni i ścięgien. Po tych zajęciach wyjdziesz zadowolony, zmotywowany i szczęśliwy, bogatszy o nową grupę przyjaciół.

Squash

To gra szybka i dynamiczna dla dwóch osób nie bojących się zmęczenia i rywalizacji. Jeśli chcesz spalić nawet 1000 kalorii to jest właśnie miejsce dla Ciebie.

Dostępne sale

Hala Cross Hala Fitness Salka Fitness Salka do Bieżni Salka do Indoor Siłownia Kort do Squash Salka Bokserska Salka Stretching

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi


Fitness Siłownia SPA

Kontakt

Adres email:

biuro@aktywnafabryka.eu

Lokalizacja:

ul. Wrocławska 44 C, 76-200 Słupsk

Obiekty

AKTYWNA FABRYKA

Lokalizacja:

Wrocławska 44c, 76-200 Słupsk

Galeria

Brak grafiki: Grafika undefined
Brak grafiki: Grafika undefined