Zajęcia taneczne

zdjęcie w tle
Zajęcia taneczne dla dzieci:
Videoclip dance 1 (od 7 roku życia) poniedziałek i środa godz. 16:00
Zajęcia przeznaczone dla dzieci na średnio-zaawansowanym poziomie tańca, czyli takich, które znają jego podstawy lub mają za sobą minimum rok doświadczenia w tańcu. Na zajęciach dzieci poznają tajniki tańca nowoczesnego, tańczą choreografie do popularnej muzyki rozrywkowej. 

Videoclip dance 0 (od 7 roku życia) poniedziałek i środa godz. 17:00-17:45
Zajęcia przeznaczone dla dzieci na poziomie 0. Dzieci uczą się od podstaw sztuki tańca, poznają czym jest rytm i uczą się wykorzystywać wiedzę przy bajkowych, dziecięcych utworach.

Tik-tok dance (od 11 roku życia) wtorek i czwartek godz. 16:00
Zajęcia jak sama nazwa wskazuje opierają się na najnowszych trendach internetowych! Jeśli Twoje dziecko marzy, żeby tańczyć tak jak ogląda to na codzień przewijając social media to zajęcia idealne! 

Sexy Dance (od 18 roku życia) wtorek i czwartek godz. 17:00
Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które chcą wyzwolić lub odkryć swoją kobiecość w tańcu na wysokich obcasach. Jeśli potrzebujesz popracować nad pewnością siebie, to zajęcia również są dla Ciebie!

Twerk (od 18 roku życia) czwartek 18:30-20:00
Zajęcia, na których nauczysz się jak trząść pośladkami w rytm dynamicznej nowoczesnej muzyki. Niesamowicie energetyczne i seksowne choreografie sprawią, że poczujesz jak działają endorfiny po treningu z magiczną, kobiecą energią. 

Kurs pierwszego tańca.
Sprawimy, że Wasz pierwszy taniec będzie wyjątkowy, niezapomniany i proces przygotowań przebiegnie w pełnej miłości i przyjemnej atmosferze.

Ponad to, do każdych z instruktorek można umawiać się na treningi indywidualne. 
Jesteśmy dla Was Słupsk!!

Szczegóły

Lokalizacja:

Brak

Data obowiązywania:

09.05.2024 - 30.06.2024

Typ zniżki

Zniżka procentowa: 5%

Grupy:

Grupy: Posiadacze Słupskiej Karty Mieszkańca

Partner

Zdjęcie partnera

Nazwa partnera

Mapi Art Shows

E-mail partnera

mapi.artshows@gmail.com